Çocuğunuz Profesyonellere Emanet

Büyük Akademiyle ilgili aklınıza gelebilecek tüm soruları bu bölümde toplamaya çalıştık, eğer cevabını bulamadığınız bir soru olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

info@buyukakademi.com

 

Büyük Akademiye nasıl üye olurum?

İnternet sayfamızın kayıt kısmında yer alan "kaydol" butonuna tıklayarak ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra kaydınız tamamlanacak, vadesi gelen ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilecektir.

İndirimleriniz bulunuyor mu?

Eraslan Okulu ve Behiye Hanım Anaokulu öğrencilerine ve bu kurumlar bünyesinde çalışanların çocuklarına enstrüman dışında kalan tüm eğitimlerde ekstra %10 indirim sağlamaktayız. İndirimler ikinci ödemeden itibaren, aylık ödeme bedeline otomatik olarak yansıtılacaktır.

Ayrıca Arkas Holding, İzmir Fransız Kültür Merkezi, Mozart Akademi, DAS Akademie, Mavişehir Spor Kulübü ve TechnoKids bünyesinde çalışan bireylerin çocukları da Büyük Akademide yıl boyunca %10 indirimden faydalanmaktalar. Bu indirimlere nasıl başvurulacağı konusu kurumlar ile paylaşılmış olup, gerekli bilgileri kurum temsilcilerinden edinebilirsiniz.

Kardeş indiriminiz var mı?

Büyük Akademide %10 kardeş indirimi uygulanmaktadır. Öğrenciler, birden fazla indirim koşuluna uysalar bile her öğrenci yalnızca bir indirim kategorisinden faydalanır.

Ödemelerimi başka şekilde yapabilir miyim?

Kredi kartı dışında ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Kayıt esnasında kartınızı sisteme kaydederek vadesi gelen aylık ödemelerinizi Büyük Akademiye devam ettiğiniz sürece otomatik olarak yapabileceksiniz. Böylece her ayın ilk günü kurs bedeli kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilecek, öğrencinizin kontenjan garantisi olacaktır.

İnternet sayfanız online ödeme yapmak için güvenli mi?

Evet, kesinlikle güvenli. Büyük Akademi olarak ödeme sistemlerimizde ve veri tabanımızda kredi kartı bilgilerini tutmuyoruz. Ödeme işlemlerinizi tamamlayacağınız sayfada kaydedeceğiniz kart bilgileri yalnızca banka sistemlerinde tutuluyor.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek için internet sayfamızın sol alt kısmında yer alan "üyelik iptali" sayfasına başvuru yapabilirsiniz.

Ayın ilk günü yaptığınız iptaller herhangi kesinti olmaksızın işleme alınır. Ayın ilk gününü geçen iptallerde ise o ayın eğitim bedeli kredi kartınıza tamamen yansır, üyeliğiniz bir sonraki ay iptal edilir.

Üyelik ücreti kredi kartımdan ne zaman çekilir?

Aylık üyeliklerde her ayın ilk günü o ayın üyelik bedeli kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilir. Kayıt işlemi sırasında cep telefonunuza gelen kod ile kredi kartınızı güvenli bir şekilde sisteme kaydedebileceksiniz.

Üyeliğimi başkasına devredebilir miyim?

Büyük Akademi üyeliğiniz yalnızca size özeldir, devredilemez.

Üye olurken kullandığım kredi kartı bilgilerimi daha sonra değiştirebilir miyim?

Bu sayfada yer alan "bize ulaşın" formunu doldurarak kredi kartı değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. Size göndereceğimiz "kredi kartı değişikliği" linki üzerinden işlemleri kendiniz yürütebilir ve ödemeler için yeni kredi kartınızı tanımlayabilirsiniz.

Bir seferde birden fazla kursa kayıt yapabilir miyim?

Her öğrenci ve her kurs için ayrı ayrı kayıt yapmanız gerekir.

Ayın herhangi bir günü kayıt olduğunda ne kadar ödeme yaparım?

Üyelik esnasında aylık üyelik bedeli tamamen ödenir, öğrencinizin hangi tarihte Büyük Akademiye başlayacağı size sorulur. Ayın herhangi bir gününde yapılan kayıtlar gün hesabı ile farklı olarak ücretlendirilmez. O ayın üyelik bedeli tamamen kartınıza yansıtılır.

Bir sonraki ay ödememi nasıl yapabilirim?

Üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece üyelik ücreti otomatik olarak sisteme kayıtlı olan kredi kartından her ayın ilk günü tahsil edilir. Büyük Akademiye kaydınızın tamamlanması için üyelik esnasında "kartımı sisteme kaydet" seçeneğini onaylamış olmanız gerekir. Aksi taktirde kaydınız tamamlanmaz.

Büyük Akademide yaş sınırı var mı?

Büyük Akademide verilen eğitimler ağırlıklı olarak 7-12 yaş aralığındaki öğrencilere yöneliktir. 3-6 yaş aralığındaki öğrencilere özel Arkas Spor Kulübü tarafından geliştirilmiş Hareket Eğitimi programı bulunmaktadır. Her eğitimin altında bulunan bilgilendirme metninde, o eğitimin hangi yaş gruplarına yönelik olduğu bilgisi yer almaktadır.

Eğitimlerde üniforma zorunluluğu var mı?

Evet, Arkas Spor Kulübü Voleybol ve Hareket eğitimlerine ve Mavişehir Spor Kulübü Basketbol eğitimlerine katılan öğrencilerin üniforma giyinme zorunluluğu vardır. Üniformaları Arkas Spor Kulübü mağazasından ve Mavişehir Spor Kulübü mağazasından temin edebilir, aynı zamanda Eraslan Okulu aracılığıyla satın alabilirsiniz. Arkas üniformaları 120 TL bedelinde, t-shirt, şort veya tayttan oluşmaktadır. MSK üniformaları 150 TL bedelinde, şort ve forma üstünden oluşmaktadır.

Kurslara hangi tarihlerde ara verilecek?

  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  • 31 Aralık-1 Ocak Yeni Yıl Tatili

  • 20-31 Ocak Yarıyıl Tatili

  • 8 Şubat ve 15 Şubat Eraslan Okula Giriş Sınavı (Bu tarihlere denk gelen kursların saatleri revize edilecek, dersler sınav bitiminde başlayacaktır)

  • 22 Şubat Eraslan Spor Bursu Seçmeleri

  • 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  • 1 Mayıs İşçi Bayramı

  • 23-26 Mayıs Bayram Tatili (25 ve 26 Mayıs tarihlerine denk gelen derslerin telafi oturumlar 1 ve 2 Haziran tarihlerinde yapılacaktır)

Büyük Akademide servis hizmeti var mı?

Büyük Akademide servis hizmeti bulunmamaktadır. Öğrencinizin okulu bünyesinde kayıtlı olduğu servise bildirim yaparak okul çıkışlarında Büyük Akademiye bırakılmasını sağlayabilirsiniz. Hafta sonları ise öğrenciler aileleri ile veya kendi imkanlarıyla Büyük Akademiye gelirler.

Büyük Akademide yemek hizmeti var mı?

Evet, okul sonrası kurslara gelen öğrencilere yönelik yemek hizmeti sunmaktayız. Yemek hizmeti alan öğrenciler, Eraslan Okulu yaşam alanında kendileri için günlük olarak hazırlanan sağlıklı atıştırmalıklardan faydalanabilirler. Öğrenciler, yemeklerini yedikleri esnada dersleri başlayana kadar bireysel çalışmalarını yapabilir, ödevlerini de tamamlayabilirler. Sandviç, meyve ve içecekten oluşan aylık 75 TL bedelindeki yemek paketi için online ödeme yapabilirsiniz.

Derslere gözlemci olarak katılabilir miyim?

Aileler hafta sonları gerçekleşen salon derslerini tribün alanından izleyebilirler. Hafta içi gerçekleşen dersler aile katılımlı değildir.