Ön Bilgilendirme

1.SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

ERASLAN ÖZEL EĞİTİM İŞLETMELERİ A.Ş

VERGİ DAİRESİ: ÇİĞLİ
VERGİ NUMARASI: 3300074688
ADRES: 2040 SOKAK NO.142 MAVİŞEHİR, KARŞIYAKA - İZMİR
TELEFON : +90 232 325 99 66
WEB: HTTPS://WWW.BUYUKAKADEMİ.COM

MERSİS NO: 0330 0074 6880 0010

(İŞBU SÖZLEŞMEDE KISACA “BÜYÜK AKADEMİ” OLARAK ANILACAKTIR)

ÜYE

BÜYÜK AKADEMİ’NİN İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞINI YAPTIĞI VE BÜYÜK AKADEMİ BÜNYESİNDE YER ALAN ÜYE AKADEMİLER TARAFINDAN FİZİKEN VERİLECEK KURS/EĞİTİM İÇERİKLERİNİ KULLANACAK GERÇEK VEYA TÜZEL KİŞİ/KİŞİLER BUNDAN SONRA ÜYE OLARAK ANILACAKTIR.

2.SÖZLEŞMENİN KONUSU VE HİZMET TİPİ

İŞ BU ÖN BİLGİLENDİRMENİN KONUSU, SATIŞI INTERNET ÜZERİNDEN BÜYÜK AKADEMİ TARAFINDAN YAPILAN VE BÜYÜK AKADEMİ BÜNYESİNDEKİ ÜYE AKADEMİLERİN FİZİKEN VERECEĞİ KURS İÇERİKLERİNİN ELEKTRONİK ORTAMDA İNTERNET SAYFASI ÜZERİNDEN SATIN ALINMASI, KAPSAMI, SÜRESİ, ÜYELİK ÜCRETİ, YÜRÜRLÜKTEKİ TÜKETİCİLERİN KORUMASI HAKKINDAKİ KANUN VE MESAFELİ SÖZLEŞMELERİ UYGULAMA ESAS VE USULLERİ UYGULAMA YÖNETMELİK HÜKÜMLERİ GEREĞİNCE TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİNİN BİLGİLENDİRİLMESİDİR.

3.SÖZLEŞMEYE KONU OLAN ÜYELİK KAPSAMI TEMEL NİTELİĞİ VE ÖDEME YÜKÜMLÜLÜĞÜ

3.1.ÜYELİK, SATIŞI İNTERNET ÜZERİNDEN BÜYÜK AKADEMİ TARAFINDAN YAPILAN VE BÜYÜK AKADEMİ BÜNYESİNDEKİ ÜYE AKADEMİLERİN FİZİKEN VERECEĞİ KURS İÇERİKLERİNİN SATIN ALINMASI İÇİN ÜYELERİN İNTERNET SİTESİNE ELEKTRONİK ORTAMDA YAPILACAK BAŞVURU, KAYIT VE ÖDEMELERİ KAPSAMAKTADIR.

ÜCRET ÖDEME, KURS EĞİTİM DESTEK İÇERİKLERİNDEN YARARLANMA HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİNİ KAPSAR. BU KULLANMA HAKKI, ÜYE TARAFINDAN SEÇİLMİŞ OLAN KURS PAKETİNİN SAĞLADIĞI BİLGİ VE KURS İÇERİĞİ İLE SINIRLIDIR. ÜYENİN VERMİŞ OLDUĞU HİZMET SİPARİŞİ ÜCRETE TABİ OLUP, ÜYE HİZMET KARŞILIĞINDA SÖZLEŞMEDE BELİRTİLEN ÜCRETİ ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

3.2.ÜYE ÖN BİLGİLENDİRME FORMU'NDA BELİRTİLEN BİLGİLERİ OKUYUP BİLGİ SAHİBİ OLDUĞUNU, VERİLEN SİPARİŞİN ÜCRET BEDELİNİ ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜ OLDUĞUNU VE TÜM BU HUSUSLARDA ELEKTRONİK ORTAMDA GEREKLİ TEYİDİ VERDİĞİNİ KABUL, TAAHHÜT VE BEYAN EDER.

3.3.KURS HİZMETİNİN İFASI, ÖN BİLGİLENDİRME FORMUNUN VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİNİN ÜYE TARAFINDAN ONAYLANIP ÖDEMENİN BÜYÜK AKADEMİ HESAPLARINA TRANSFERİ SONRASINDA ÜYEYE SAĞLANACAKTIR.

4.ÜYELİK SÜRESİ

BÜYÜK AKADEMİ ÜYELİK SÜRESİ, ÜYE VEYA BÜYÜK AKADEMİ TARAFINDAN SONA ERDİRME BİLDİRİMİNDE BULUNULANA DEĞİN DEVAM EDECEKTİR.

5.ÜYELİK ÜCRETİ ÖDEME ŞEKLİ VE HİZMETİN İFASI

5.1. AYLIK KURS BEDELLERİ WWW.BUYUKAKADEMI.COM İNTERNET SAYFASINDA YER ALMAKTA VE HER KURS İÇİN FARKLILIK GÖSTERMEKTEDİR. KURS BEDELLERİNE KDV DÂHİLDİR.

5.2. ÖDEME ŞEKLİ

KREDİ KARTI İLE PEŞİNDİR. HER AY HİZMET ÜCRETİ HER AYIN İLK GÜNÜ O AYIN ÖDEMESİ ALINACAK ŞEKİLDE DÜZENLİ OLARAK ÜYE’NİN KAYIT ESNASINDA SİSTEME KAYDETTİĞİ KREDİ KARTINDAN TAHSİL EDİLİR.

5.3.SÖZLEŞME BEDELİ TÜM VERGİLER DÂHİL BÜYÜK AKADEMİNİN İNTERNET SİTESİNDE YAZILI OLARAK BİLDİRİLEN PAKETLER KURS EĞİTİM PROGRAMLARI ÜCRETİDİR. ÜCRETİ HER AYIN İLK GÜNÜ O AYIN ÖDEMESİ ALINACAK ŞEKİLDE DÜZENLİ OLARAK ÜYE’NİN KAYIT ESNASINDA SİSTEME KAYDETTİĞİ KREDİ KARTINDAN TAHSİL EDİLİR. KREDİ KARTI BİLGİLERİ DOĞRUDAN BANKAYA İLETİLİR VE TÜM İŞLEMLER BANKA TARAFINDAN YAPILIR. ÖDEME ARAÇLARININ KAYIP, ÇALINTI VE HİLELİ YOLLARLA KULLANILMASINDAN DOĞAN ZARARLARDAN BÜYÜK AKADEMİ SORUMLU DEĞİLDİR. BÜYÜK AKADEMİ’NİN ÜCRETLERİ DÖNEMSEL OLARAK DEĞİŞTİRME HAKKI SAKLIDIR.

5.4.ÜCRETİN, BELİRTİLEN BANKA HESABINA AKTARIMININ GERÇEKLEŞMESİNDEN SONRA HERHANGİ BİR MÜCBİR SEBEP VUKU BULMAMASI HALİNDE BÜYÜK AKADEMİ TARAFINDAN ÜYEYE SÖZLEŞME KONUSU HİZMET SUNUMUNA BAŞLANIR.

6.CAYMA HAKKI

TÜKETİCİ, SÖZLEŞMENİN KURULMASINDAN İTİBAREN ON DÖRT GÜN İÇİNDE HERHANGİ BİR GEREKÇE GÖSTERMEKSİZİN VE CEZAİ ŞART ÖDEMEKSİZİN SÖZLEŞMEDEN CAYMA HAKKINA SAHİPTİR.

7.UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

ABONENİN İŞ BU SÖZLEŞMENİN UYGULANMASINDAN HÂSIL OLACAK UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ VEYA TÜKETİCİ MAHKEMESİNE BAŞVURMA HAKKI MEVCUTTUR. BU KONUDA İZMİR MERCİİ VE MAHKEMELERİNİN YETKİSİ TARAFLARCA KABUL EDİLMİŞTİR.

8.ÖN BİLGİLERİN TEYİDİ

 ÖN BİLGİLENDİRME SÖZLEŞMESİ’Nİ OKUYUP BİLGİ SAHİBİ OLDUĞUMU, VERMİŞ OLDUĞUM KURS HİZMETİ SİPARİŞİNİN KARŞILIĞINDA ÖDEME YAPMAKLA YÜKÜMLÜ OLDUĞUMU, TÜM BU HUSUSLARDA ELEKTRONİK ORTAMDA GEREKLİ TEYİDİ VERDİĞİMİ KABUL, TAAHHÜT VE BEYAN EDERİM.