Seviye Sınıfları

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik olan Fransızca seviye sınıflarında öğrenciler 8 ay boyunca toplamda 60 saat derse katılırlar. Öğrenciler, A1-A2 Temel seviyeleri, B1-B2 Bağımsız seviyeler ve C1-C2 Deneyimli seviyeler olmak üzere ayrı seviye sınıflarında eğitim görürler. Seviye sınıfları, en az 10 öğrencinin kayıt yaptırmasıyla açılır.

Eğitim Süresi

15 Ekim - 31 Mayıs

Yer

Eraslan Okulu

Aylık Kurs Ücreti

240 TL

Ders Saatleri

Hafta Sonları 2 Blok Ders

Ders Süresi

60 Dakika (1 Ders Süresi)

 

 

Etüt Sınıfları

Akademik eğitimlerine Fransızca olarak devam eden öğrencilerin bir araya gelerek proje ve ödev yapabildikleri etüt derslerinde, öğrencilere Fransız Kültür eğitmenleri eşlik ediyor.

Bilgi

Fransızca etüt eğitimine katılmak isteyen üyelerimizin info@buyukakademi.com adresine talep e-postası göndermeleri veya 0(538) 591 8991 numaralı telefon ile bize ulaşmaları gerekir. Yeterli talep olması durumunda açılacak olan etüt eğitimleri hakkında başvuru yapanlara gerekli bilgilendirme Büyük Akademi yetkilileri tarafından yapılacaktır.

Eğitim Süresi

15 Ekim - 31 Mayıs

Yer

Eraslan Okulu

Aylık Kurs Ücreti

120 TL

Ders Saatleri

Hafta İçi 1 Ders

Ders Süresi

60 Dakika

Hafta İçi

17.15 – 19.30

İzmir Fransız Kültür Merkezi

Institut Français de Turquie

Fransızca öğrenmek ve Frankofon kültürünü keşfetmek için 1955 yılından bu yana İzmir'de faaliyet gösteren Fransız Kültür Merkezi, Büyük Akademide Seviye Kurslarına başlıyor.

En fazla 15 öğrenciden oluşan sınıflarda seviye kurslarına kayıt olan öğrenciler, içinde on binlerce eser bulunan Fransız Kültür Kütüphanesi ve Culturethèque dijital kütüphanesinden ayrıcalıklı olarak yararlanabilecekler. Ayrıca Fransız Kültür Merkezinin ev sahipliği yaptığı kültür ve sanat etkinliklerinden ücretsiz ya da indirimli olarak faydalanabilecekler.

http://www.ifturquie.org/